Views String Select (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: All
gl: Todo

en: in
gl: en

en: Is one of
gl: É un de
