Views String Select (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: in
kn: ಒಳಗೆ
