Views String Select (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
