Views String Select (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: All
lv: Visi

en: in
lv: iekš

en: Is one of
lv: Ir viens no
