Views String Select (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: select
sk: výber

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: All
sk: Všetky

en: Is one of
sk: Je jeden z
