Views String Select (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: select
sv: välj

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: All
sv: Alla

en: in
sv: i

en: Is one of
sv: Är en av
