Views String Select (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: select
fi: valitse

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: in
fi: sisällä

en: Is one of
fi: On yksi
