Views String Select (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: select
ro: selectare

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: All
ro: Toate

en: in
ro: în

en: Is one of
ro: Este unul dintre
