Views Stylizer (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Apply
ca: Aplica

en: Column
ca: Columna

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
ca: Col·loqueu els camps en columnes; podeu combinar múltiples camps a la mateixa columna. Si ho feu, s'utilitzarà el separador de la columna especificada per a separar els camps. Marqueu la casella d'ordenació per fer que aquesta columna es pugui ordenar al fer-hi clic, i marqueu el botó d'ordenació predeterminada per a determinar quina columna ha d'ordenar-se de forma predeterminada, si n'hi hagués. Podeu controlar l'ordre de les columnes i les etiquetes dels camps a la secció de camps.
