Views Stylizer (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Field
da: Felt

en: My profile
da: Min profil

en: Apply
da: Udfør

en: Column
da: Kolonne

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
da: Du skal have mindst ét felt før du kan konfigurere dine tabelindstillinger

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
da: Placér felter i kolonner. Du kan kombinere flere felter i samme kolonne. Hvis du gør det bruges den angivnge separator til at adskille felterne. Afkryds 'Kan sorteres' for at gøre kolonnen sortérbar og marker 'Standardsortering' for at vælge hvilken kolonne der sorteres som standard. Du kan bestemme kolonnerækkefølgen og feltmærkaterne i feltsektionen.

en: Go to list
da: Gå til liste

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
da: Custom content panes er blokke af basal HTML, som kan genbruges i alle dine paneler.

en: There are no custom content panes.
da: Der er ingen brugerdefinerede content panes.
