Views Stylizer (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Field
ru: Поле

en: My profile
ru: Мой профиль

en: Apply
ru: Применить

en: Column
ru: Колонка

en: sort by @s
ru: сортировать по @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ru: Необходимо хотя бы одно поле для возможности настройки таблицы

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
ru: Разместите поля в колонки; можно совместить несколько полей в одну колонку. При этом, указанный разделитель будет использоваться для разделения полей. Укажите, по каким колонкам можно сортировать результат, а также сортировку по умолчанию. Вы можете управлять порядком колонок и метками к полям.

en: Go to list
ru: Перейти к списку

en: There are no custom content panes.
ru: Пользовательские панели содержимого не созданы
