Views Stylizer (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Column
az: Sütun

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
az: Sahələri sütunlara yerləşdirin; bir neçə sahəni eyni sütunda birləşdirə bilərsiniz. Bunu etsəniz, göstərilən sütundakı ayırıcı sahələri ayırmaq üçün istifadə olunacaq. Həmin sütunu klikləmək üçün çeşidlənən qutunu yoxlayın və əgər varsa, hansı sütunun defolt olaraq çeşidlənəcəyini müəyyən etmək üçün defolt çeşidləmə radiosunu yoxlayın. Siz sahələr bölməsində sütun sırasına və sahə etiketlərinə nəzarət edə bilərsiniz.
