Views Stylizer (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Apply
bs: Primjeni

en: Column
bs: Kolona

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
