Views Stylizer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Update
nl: Bijwerken

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: Apply
nl: Toepassen

en: Column
nl: Kolom

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: Go to list
nl: Ga naar lijst
