Views Stylizer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Apply
fa: تایید

en: Column
fa: ستون

en: sort by @s
fa: ترتیب بر اساس @s
