Views Stylizer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Update
vi: Cập nhật

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Column
vi: Cột

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s

en: Go to list
vi: Xem danh sách

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
vi: Các khung nội dung tự soạn là các mã HTML mà bạn nhập vào để sử dụng nhiều lần trong các panel của mình.

en: There are no custom content panes.
vi: Không có nội dung tự soạn nào.
