Views Stylizer (7.x-1.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Update
eu: Eguneratu

en: My profile
eu: Nire profila

en: Apply
eu: Ezarri

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Go to list
eu: Joan zerrendara
