Views Stylizer (7.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.
