Views Stylizer (7.x-1.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
pl: Pola umieszcza się w kolumnach. W jednej kolumnie może być kilka różnych pól - w takim wypadku rozdzielać je będzie wprowadzony separator. Wybranie opcji "sortowanie" umożliwi użytkownikom sortowanie widoku względem wybranej kolumny za pomocą kliknięcia jej nazwy. Kolejność kolumn oraz etykiety pól zmieniać można w ustawieniach pól.

en: Go to list
pl: Idź do listy

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
pl: Niestandardowy panele zawartości są podstawowym HTML, który wprowadzasz, które może być użyty ponownie we wszystkich panelach.

en: There are no custom content panes.
pl: Brak własnych okienek z zawartością.
