Views Stylizer (7.x-1.2-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Update
gl: Actualizar

en: Apply
gl: Aplicar

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
gl: Precisas como mínimo un campo antos de poder configurar os axustes da táboa

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
gl: Colocar campos en columnas. Pode combinar varios campos na mesma columna. Se o fai, o separador na columna especificada usaráse para separar os campos. Marque a casiña de ordeable para que a columna sexa ordeable por un click de rato e escolla a opción de orden predeterminado para decidir qué columna marcará a orde en principio (se o hai). Pode controlar a orde das columnas e as etiquetas de campo na sección de campos.
