Views Stylizer (7.x-1.2-beta2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Apply
oc: Aplicar

en: sort by @s
oc: trier per @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
oc: Avètz besonh d'au mens un camp abans de pouvoir configurar vòstres paramètres de tablèu

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
oc: Placez los camp dins las colomnas ; podètz combiner mantun camp dins la meteissa colomna. Dins aqueste cas, lo separador de la colomna especificada serà utilizat per separar los camps. Cochez la casa Classable per rendre aquesta colomna classable per clic et, lo cas échéant, marcatz lo boton radio de triada per defaut per determinar la colomna de triada per defaut. Podètz contrarotlar l'òrdre de las colomnas e las etiquetas dels camps dins la seccion Camps.

en: Go to list
oc: Aller a la lista

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
oc: Los panèls de contenguts personalizats son del HTML de basa que vous sasissètz e que pòt èsser réutilizat dins totes vòstres pannneaux.

en: There are no custom content panes.
oc: I a pas cap de panèl personalizat.
