Views Stylizer (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Update
uk: Оновити

en: My profile
uk: Мій профіль

en: Apply
uk: Застосувати

en: Field Type
uk: Тип поля

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістіть поля стовпчиками; в одному стовпчику можна поєднати кілька полів. При цьому зазначений роздільник стовпчика буде використовуватися для поділу полів. Встановіть прапорець впорядкування, аби можна було впорядковувати стовпчик клацанням, а також радіокнопку базового впорядкування, аби вказати стовпчик з таким впорядкування. Також можна керувати послідовністю стовпчиків та міток полів у розділі "Поля".

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.
