Views Stylizer (7.x-1.1-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Field
et: Väli

en: Update
et: Uuenda

en: Apply
et: Rakenda

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: Go to list
et: Mine loendi juurde
