Views Summarize (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Hide empty column
bo: གྱེན་ཕྲེང་སྟོང་བ་སྐུང་བ
