Views Summarize (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Total
et: Kokku

en: Separator
et: Eraldaja

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Range
et: Vahemik

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: Max
et: Maksimaalne

en: Total:
et: Kokku:

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Min
et: Minimaalne

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp
