Views Summarize (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა
