Views Summarize (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Total
pl: Razem

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Range
pl: Zasięg

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Total:
pl: Razem:

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Column
pl: Kolumna

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Min
pl: Minimum

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę
