Views Summarize (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Total
ru: Итого

en: Separator
ru: Разделитель

en: Average
ru: В среднем

en: Count
ru: Количество

en: Range
ru: Диапазон

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Align
ru: Выравнивание

en: Max
ru: Макс

en: Total:
ru: Всего:

en: Spread
ru: Разброс

en: Default order
ru: Порядок по умолчанию

en: Column
ru: Колонка

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: Min
ru: Мин

en: Summarized table
ru: Сводная таблица

en: Total (Currency)
ru: Итого (деньги)

en: Hide empty column
ru: Скрыть пустую колонку
