Views Summarize (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Align
ta: சீரமை

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை
