Views Summarize (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Total
tr: Toplam

en: Separator
tr: Ayraç

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: Max
tr: Maks

en: Total:
tr: Toplam:

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Column
tr: Sütun

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: Min
tr: Enaz

en: Hide empty column
tr: Boş sütunu gizle
