Views Summarize (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Count
be: Колькасць

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: (empty)
be: (пуста)
