Views Summarize (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Count
ca: Quantitat

en: Range
ca: Abast

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Max
ca: Màx

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Min
ca: Mínim

en: (empty)
ca: (buit)

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides
