Views Summarize (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Count
hu: Mennyiség

en: Range
hu: Tartomány

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Align
hu: Igazítás

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Total:
hu: Összesen:

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: Column
hu: Oszlop

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Min
hu: Legkisebb

en: (empty)
hu: (üres)

en: Hide empty column
hu: Üres oszlop elrejtése
