Views Summarize (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Total
lv: Kopā

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Count
lv: Skaits

en: Range
lv: Diapazons

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: Max
lv: Maks.

en: Total:
lv: Kopā:

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu
