Views Summarize (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Count
ps: شمیر

en: Align
ps: پرليكول

en: Column
ps: ستن
