Views Summarize (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Total
uk: Всього

en: Separator
uk: Розділювач

en: Count
uk: Лічильник

en: Range
uk: Діапазон

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Max
uk: Мах

en: Total:
uk: Загалом:

en: Spread
uk: Розсіювання

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Column
uk: Колонка

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: Min
uk: Мін

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Count:
uk: Кількість:

en: Summarized table
uk: Підсумкова таблиця

en: Total (Currency)
uk: Усього (Валюта)

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик
