Views Summarize (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Total
fi: Yhteensä

en: Separator
fi: Erotin

en: Count
fi: Laskuri

en: Range
fi: Alue

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Column
fi: Palsta

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: (empty)
fi: (tyhjä)

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake
