Views Supertable (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Views
ar: الرؤى

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
