Views Supertable (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s
