Views Supertable (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Views
eu: Bistak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Table summary
eu: Laburpenaren taula
