Views Supertable (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
