Views Supertable (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசை

en: Table summary
ta: அட்டவணை சுருக்கம்
