Views Supertable (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Views
fa: نماها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s
