Views Supertable (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
