Views Supertable (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
