Views Supertable (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
