Views Supertable (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
