Views Supertable (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Table summary
be: Падсумаванне табліцы
