Views Supertable (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Views
et: Vaated

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Loading...
et: Laadimine...

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
et: (Kleepuva päise mõjud on aktiivsed ainult live väljundis, mitte allpool olevas eelvaates.)

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti
