Views Supertable (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Views
hi: द्रश्य

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: sort by @s
hi: @s के आधार पर छाँटें
